Přihlásit
Zobraz heslo

Jak eChleba funguje


Pro nákup je nutná registrace. Pokud se svou adresou nacházíte v námi obsluhovaných lokalitách Severomoravského regionu, proběhne Registrace a její Aktivace okamžitě. Pokud tomu tak není, zaktivnění Vaší Registrace nemusí být okamžité. Může trvat až několik dní. Rychlost aktivace je závislá na Vaší dosažitelnosti v regionu. Pokud se nacházíte v našem dosahu, tak obdržíte hned email "REGISTRACE" s potvrzenou Aktivací Vašeho účtu. Po té se nad Vaším místem závozu spustí REZERVACE a je možno ihned nakupovat. Pokud dostanete email "REGISTRACE CEKAJICIHO ZAKAZNIKA", budeme Vás průběžně informovat o blížícím se termínu aktivace vašeho účtu. Přičemž striktně dodržujeme pravidlo "Dříve zaregistrovaného zákazníka".

Nákup se provádí po přihlášení emailem a heslem ZDE >PŘIHLÁŠENÍ< a pak na našem webu >OBJEDNAVKA< můžete nakupovat. Je to klasický rezervační systém v podobě eshopu, určeného pro každodenní používání. Z toho titulu je velmi jednoduchý. Minimální výše objednávky je POUZE 30Kč . Platí se vždy při doručení. Dopravné je ZDARMA. Doručení objednaných výrobků je realizováno donáškou až do domu, bytu přímo k Vaším dveřím. Dopravné ZDARMA u nás znamená opravdu ZDARMA.

Vy kliknete -> My upečeme ->My doneseme ->Vy si pochutnáte

Každý den je radost! Netrapte se výběrem pečiva, KDEKOLIV A KDYKOLIV, to vše vyřeší eChleba.

Každodenně dopoledne čestvě upečené pečivo přímo z pece rovnou domů.

Objednávat si zde můžete 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. >>> Ale POZOR !!!! :-)
Dnes na dnes objednat NEJDE . Dnes, a to do 23:30 hodin, si můžete objednavat výrobky na další den, nebo dny.
Závoz provádíme pět dní v týdnu, t.j. Pondělí až Pátek, a můžete si vybrat až ze tří DOPORUČENÝCH časových intervalů:
13:00 – 15:00
15:00 – 17:00
17:00 – 19:00
Ve Vámi zvoleném datumu a přibližném časovém intervalu spolu s Vaším upřesněním při objednávání, Vám eChleba doveze čerstvé pečivo.
V tomto přibližném časovém rozpětí přijedeme k Vašim dveřím a zazvoníme, nebo zaklepeme.
PROSÍME, aby, jste byli Vy, nebo někdo ve Vámi zvoleném časovém intervalu DOMA (registrační adresa).
Pokud se Vám nedozvoníme, nedoklepeme, musíme Vaši objednávku stornovat.
Bohužel, tím Vám systém eChleba odepře případné věrnostní programy, výhody, případně dovoz ZDARMA a jiné příjemnosti.
Platba za dodané výrobky probíha jen hotově při předání.
Nerozvážíme v Sobotu, Neděli a Státní svátky.
STORNO nad objednávkou je možné provést pouze den předem a to do 23:30 hodin na webu přes Podpora. V den objednávky STORNO dané objednávky již nelze provést.

A co na to říkáte ?

Zdena T.: Čerstvé pečivo od echleba, mi změnilo každodenní život. Za týden, jsem vyzkoušela, každý výrobek a už nekupuji pečivo nikde jinde. Nakupuji nyní levně a pohodlně přímo z domova, nebo mobilem. Já a moje rodina máme konečně možnost jíst kvalitně se 100%tní zárukou čerstvosti.

Václav M.:Zaregistroval jsem se poté, co mi sousedka řekla, že už nemusí chodit daleko pro dobrý chléb a rohlíky. Chtěl jsem zjistit jak echleba funguje a tak jsem si objednal pečivo. Od té doby mě má manželka i děti milují víc :-D. Kdykoliv jsem na inetu tak par kliknutí a mam to. Máme teď na sebe více času. Nyní objednáváme pečivo každý den jen u echleba a zredukovali jsme tak zbytečné pochůzky za nákupy. A UŠETŘÍÍÍÍME

Marika L.: Život s echleba je jednodušší. Hodně mě překvapila chuť vyrobků a kvalita a absollutní jedinečnost této služby obyvatelstvu. Jako podnikatelka jsem neměla čas nakupovat a stravovat se pravidelně, zdravě. Nyní s echleba je situace jiná. Objednávám si pečivo přímo z práce nebo kdykoliv jsem online a dostanu ho čerstvé, kdy si sama řeknu. Navíc pečivo od echleba je velmi dobré. Miluju ten chleba, je zdravý, ověřeno.
echleba,s.r.o. Donaska peciva pekarem domu.Created 2021 Lukas Macura